Ocenění

Výjimečná chuť a jedinečná kvalita výrobků z pekárny Opeko získala zaslouženou pozornost i v několika potravinářských soutěžích. Konkrétně získalo pečivo z Opeka vavříny v soutěžích Regionální potravina Jihočeského kraje a a v soutěži Chutná hezky, Jihočesky.

Regionální potravina

Cílem projektu Regionální potravina je snaha prosadit na našem trhu opravdu kvalitní, chutné, tradiční či speciální potraviny. Více o projektu naleznete na stránkách O projektu Regionální potravina.

Logo Regionální potravina Jihočeského kraje

Kvalita našich výrobků a fortel našich pekařů byl v roce 2012 oceněn získáním ocenění Regionální potravina Jihočeského kraje v kategorii Cukrářské výrobky včetně cukrovinek. Více naleznete na stránce Regionální potravina.

Chutná hezky, Jihočesky

Soutěž Chutná hezky Jihočesky je soutěž pořádaná Regionální agrární komorou Jihočeského kraje a Jihočeským krajem. Soutěž si klade za cíl vyzdvihnout silný agrární, potravinářský a turistický potenciál Jihočeského kraje a podpořit dosud nevyužité možnosti prosazení zdejších výrobků, ve spojení s jednotnou značkou krajové příslušnosti.

Logo Chutná hezky Jihočesky

V soutěži Chutná hezky Jihočesky získala naše pekárna skvělé 3. místo v kategorii Cukrářské výrobky, včetně cukrovinek. Oceněným výrobkem byl opět karamelový větrník.

Karamelový větrník

Větrník karamelový, Opeko s.r.o.

Více informací o tomto výrobku naleznete v našem katalogu.